Jubilejný 15. ročník sa už pripravuje | ŠK Cyklo-Tour Sereď

Jubilejný 15. ročník sa už pripravuje

Pridané 22.7.2019. Autor: Lukáš Riha v kategórií: Podujatia
Jubilejný 15. ročník sa už pripravuje

Len pred pár týždňami sa skončil 14. ročník a už sa pracuje na ďalšom, jubilejnom 15. ročníku.

 

 

 

 

 

Pred pár dňami sa na internete už objavila informácia o ďalšom ročníku Sereďmaratónu. Preto by sme v krátkosti priblížili zopár základných informácií.

 

 

>> O tom, ako vyzeral posledný ročník sa dočítate v tomto článku . Pokiaľ sa vám nechce čítať, môžete si pozrieť video z pretekov a z detských pretekov. :-)

 

 

Termín pretekov

 

Síce je do ďalších pretekov ešte ďaleko, podujatie tohto typu sa pripravuje v omnoho väčšom predstihu, ako iné podujatia. Samozrejme záleží, čo od toho očakávate, ako chcete, aby sa cítili  pretekári a vyzeralo celé zázemie na štarte a v cieli. Termín jubilejného ročníka je naplánovaný a prerokovaný so Slovenským zväzom cyklistiky na 24.mája 2020. Dostali sme prísľub aj od iných organizátorov, že v tomto termíne nebudú plánovať svoje preteky, čo by mohlo prilákať na štart ešte viac pretekárov.

 

 

 

Novinky 2020

 

Ako v každom ročníku aj v tomto chceme pripraviť zopár „zlepšovákov“ a noviniek. Samozrejme o ktoré konkrétne pôjde ešte prezrádzať nebudeme, resp. nie tak skoro. Najskôr musíme zvážiť všetky možnosti a následne ich začleniť do celého prípravného procesu. Tie, ktoré sme pripravili pre pretekárov v 14.ročníku  by sme radi nechali, keďže sa im dostalo pozitívnej odozvy.  

 

 

 

Detské preteky

 

Detské preteky sú už päť rokov súčasťou hlavných pretekov a sprievodného programu. Na štart sa každým rokom postaví čoraz viac detí z čoho majú organizátori veľkú radosť. Tento rok ich bolo viac, ako 90. Deti si môžu medzi sebou zapretekať. Rozdelené sú podľa veku do 4 kategórií. Každé dieťa dostane štartovací balík plný hodnotných cien od našich partnerov, sladké dobroty a občerstvenie. Po dojazde dostanú účastnícku medailu. Kým sa vrátia pretekári z hlavných pretekov je pre deti pripravená detská tombola a rovnako aj súťaže na námestí a oddychová zóna.

 

 

 

Možnosti spolupráce a propagácie

 

Teší nás, že sme mali hneď po ukončení pretekov prísľub od viacerých partnerov, ktorí chcú podporiť preteky aj o rok. Dokonca sa ozvali aj noví. Samozrejme priestor pre spoluprácu a zviditeľnenie sa je možný aj pre iných partnerov. Prostredníctvom promo stánku na námestí, hostesiek, alebo vecí pre pretekárov v štartovacích balíkoch, cien v tombole máte možnosť spropagovať svoje výrobky, služby, alebo samotnú spoločnosť/firmu. Všetky detaily s Vami radi preberieme, stačí napísať na náš marketing marketing@cyklosered.sk alebo sa ozvať telefonicky na tel.č. 0904/430214.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Diskusia (0)