Po trase Sereďmaratónu 3/3 | ŠK Cyklo-Tour Sereď

Po trase Sereďmaratónu 3/3

Pridané 15.5.2019. Autor: Lukáš Riha v kategórií: Podujatia
Po trase Sereďmaratónu 3/3

Máme za sebou finálne tréningové kolo Po trase Sereďmaratónu 3/3 a môžeme povedať, že konkurencia na maratóne bude silná.

viac info sa dozviete v tomto linku.

 

 

Pre zlé počasie v nedeľu sa štart tréningového kola presunul na slnečnú stredu 8.5. Počasie nám prialo tak sme využili tento deň, hoci pôvodne sme to mali v pláne počas klubového training camp.

Štart bol opäť v Seredi na námestí odkiaľ sme sa za účasti sprievodného auta a skupinky asi 12 cyklistov pokračovali do Hlohovca, kde nás už čakala ďalšia partia cyklistov z okolitých miest.

 

 

Tento krát bolo zloženie pelotónu iné a zapojili sa aj cyklisti z elitného klubu Spartak Tlmače a tiež Cyklistický klub Senec - tým sa hneď podarilo obsadiť hneď 2 pódiové umiestnenia. Strieborné a bronzové medaile si odniesli Ján Loki a  Martin Vrbjar. Prvé miesto obsadil opäť Patrik Zavadil z Hlohovca a

 

Okrem nich sme odovzdali ešte jednu špeciálnu cenu - poukážky na pohonné hmoty v hodnote 15€ od nášho prémium partnera Oliva group výhercovi súťaže Štefanovi Gálikovi z Trnavy, ktorý sa zapojil do ankety a hlasoval za nový termín tréningovej jazdy. Viac info v tomto videu. :-)

 

Pred nami je už len generálka v podobe 14. ročníka DHL Sereďmaratónu v nedeľu – viac info sa dozviete v tomto linku.

 

 

Celú galériu si môžete pozrieť cez tento link.


Diskusia (0)