Tlačová konferencia a training camp | ŠK Cyklo-Tour Sereď

Tlačová konferencia a training camp

Pridané 1.5.2019. Autor: Lukáš Riha v kategórií: Podujatia
Tlačová konferencia a training camp

Tréningový camp, tlačová konferencia k DHL Sereďmaratónu a tréningová jazda pre verejnosť. Toto sú najbližšie aktivity nášho klubu. :-)

 

 

 

 

 

Od piatku do nedele je v pláne jazdiť po okolí a zbierať kilometre, zlepšovať kondíciu po kopcoch a rovinkách. Ako odmena čaká na konci dňa regenerácia formou wellnesu, masáži a chutnej stravy od šéfkuchárov. Každý deň je naplánovaný tak, aby bol využitý čo najlepšie od ranných cvičení cez výdatné raňajky, tréningové jazdy, chutné večere a  večerný relax. O pohodlie a top služby počas pobytu sa postará náš dlhoročný premium partner Hotel Park Avenue****.

 

„Pre jazdcov sme sa snažili pripraviť to najlepšie zázemie, aké  hotel poskytuje. O každého jazdca bude postarané a verím, že tréningový camp dopadne úspešne. Cyklistiku sledujem a som k nej naklonený, preto som sa rozhodol podporiť aj samotné preteky“ povedal riaditeľ hotela Dušan Ďurčák.

 

„Som veľmi rád, že nám riaditeľ hotela p. Dušan Ďurčák opäť umožnil vo svojom hoteli pripraviť sa pred pretekmi v sezóne a využiť priestory aj na tlačovú konferenciu. Verím, že všetko dopadne a tento čas využijeme, čo najlepšie," priblížil riaditeľ pretekov a predseda klubu Lukáš Riha.

 

 

 

Tlačová konferencia

 

Na piatok je pripravená tlačová konferencia k pretekom za účasti novinárov a generálneho partnera. Predstavíme nový organizačný tím, dlho očakávaný špeciálny darček pre každého pretekára, dres pre celkového víťaza a špeciálneho hosťa, ktorý odštartuje 14. ročník.  

 

 

 

Tréningová jazda

 

Počas campu je pripravená aj posledná tréningová jazda pre verejnosť Po trase Sereďmaratónu 3/3 so štartom v Seredi o 9:00, alebo v Hlohovci o 10:00. Priebežné informácie nájdete v tomto linku.

 

 

Veríme, že training camp dopadne podľa predstáv a počasie nám bude opäť priať. :-)


Diskusia (0)