Po trase Sereďmaratónu 1/3 | ŠK Cyklo-Tour Sereď

Po trase Sereďmaratónu 1/3

Pridané 14.4.2019. Autor: Lukáš Riha v kategórií: Podujatia
Po trase Sereďmaratónu 1/3

Prvé testovacie kolo je za nami. Jazdci si prvý krát spolu zatrénovali a niektorí si domov priniesli aj medaile. :)

 

Pred blížiacim sa 14.ročníkom medzinárodných cyklistických pretekov DHL Sereďmaratón 2019 sme pre pretekárov, ktorí plánujú pretekať, ale aj širokú verejnosť, pripravili zopár testovacích kôl. Prvé sa uskutočnilo dnes 14.4. Predpovede počasia sme sledovali každý deň. Hlásili dážď a vietor, no nakoniec sa situácia umúdrila, nič z predpovede nesplnilo a jazdilo sa v príjemných 14 stupňoch aj za sprievodu občasných slnečných lúčov. Na štarte v Hlohovci sme sa stretli jazdci zo Serede, Trnavy, Hlohovca, Piešťan, Hrnčiaroviec a iných destinácií. :-)

 

Pre prvých troch najrýchlejších na horskej prémii Havran boli pripravené medaile. Tento krát o medaile zabojovali a na stupne víťazov sa postavili 3. miesto Peter Pulino Pullmann  2. miesto  Matúš Andel a 1.miesto Patrik Zavadil. Chalani naplno makali a odniesli si domov okrem medailí aj tradičnú Horalku od nášho sponzora Sedity.

 

Jazdci sa na horskej prémii občerstvili, posilnili a ďalej pokračovali po trase. Ďakujem, všetkým cyklistom, ktorí si dnes našli čas a pridali sa k nám. Dopravnému partnerovi Redcars & Blackcars za autíčko, ktoré nás prevádzalo počas tréningu, Cyklistom z okolia Hlohovca za propagáciu, Lucke za doplnenie pitného režimu a Sedite za energiu.

 

Fotografie nájdete na tejto stránke.

 

Tešíme sa na ďalšie kolo. Sledujte náš klubový facebook, kde dostanete aktuálne info.

 

:-)

 


Diskusia (0)