Dôležité informácie | ŠK Cyklo-Tour Sereď

Dôležité informácie

Pridané 20.3.2019. Autor: Lukáš Riha v kategórií: ČLÁNKY
Dôležité informácie

Všetko čo potrebujete vedieť na jednom mieste. 

 

Už o 2 mesiace bude štartovať 14. ročník medzinárodných cyklistických pretekov DHL Sereďmaratón, na čo sa veľmi tešíme a rovnako aj na všetkých verných aj nových pretekárov zo Slovenska aj zahraničia. Aby Vám neunikli najnovšie informácie pripájame najdôležitejšie linky.

 

 

 

Registrácia

 

Registrovať sa je možné >> priamo cez tento odkaz << alebo stránku www.cyklosere.sk/sm.           

V tomto roku pridávame dve fázy zvýhodneného štartovného:

- Prvé fáza zvýhodneného štartovné je do 30.4. za 15€

- Druhá fáza je od 1.5. do 9.5. za 18€.

Za plnú sumu sa dá registrovať od 10.5. a v deň pretekov za sumu 25€. Platba v hotovosti. Pre rýchlejšie vybavenie v kancelárii pretekov a prevzatie štartovacieho balíka odporúčame online registráciu. Pretekár sa tak môže v "deň D" viac sústrediť na štart, prípravu bicykla a uchytiť si lepšie miesto na štarte. ;-) Rovnako odporúčame prísť skôr a nenechávať si to na poslednú chvíľu.

 

 

 

 

Propozície

 

Propozície či už v slovenčine, angličtine, alebo v nemčine nájdete na tejto stránke . Nájdete tam informácie o registrácii, priebehu dňa, dôležité pokyny, ceny pre víťazov, či kontakty.

 

 

 


Tréningové jazdy

 

Aj tento rok plánujeme pripraviť v priebehu apríla a začiatkom mája ďalšie testovacie jazdy pod názvom "Po trase Sereďmaratónu" pre verejnosť a cyklistov, ktorí sa plánujú zúčastniť našich pretekov.  Ako prebiehali v minulých rokoch sa môžete dočítať v tomto článku . Bližšie informácie o jazdách sa dozviete na FB stránke Sereďmaratónu. Jazdy budú naplánované na víkendy podľa počasia. Pre každého cyklistu bude pripravené menšie občerstvenie na horskej prémii Havran. Prví traja budú odmenení medailou a sladkou cenou od nášho partnera Sedita.

 


Detské preteky

 

V poradí už 5.ročník detských pretekov bude vypĺňať priestor medzi štartom a cieľom hlavných pretekov DHL Sereďmaratón. Všetky deti do 12 rokov budú súťažiť zadarmo v 4 kategóriách.
Každé dieťa dostane medailu, občerstvenie a štartovací balík plný vecných a sladkých prekvapení. :) Registrovať sa budú môcť na mieste pretekov od 10:00 do 10:30 hod a štartovať o 10:45 hod. Po skončení bude pre deti pripravená detská tombola.

 

 
Diskusia (0)