Po trase Sereďmaratónu 2/2 | ŠK Cyklo-Tour Sereď

Po trase Sereďmaratónu 2/2

Pridané 15.5.2018. Autor: Lukáš Riha v kategórií: Podujatia
Po trase Sereďmaratónu 2/2

Máme za sebou úspešne 2.ročník testovačky.Počas týchto dvoch víkendov mali jazdci z rôznych klubov možnosť zatrénovať si a neoficiálne zabojovať o víťazstvo na Horskej prémii Havran. Nedeľné dopoludnie nám pripravili krásne slnečné počasie s ideálnou teplotou okolo 23 stupňov. Veríme, že rovnaké nás čaká aj v deň preteku. :)

 

 

 

 

Ako to už býva zvykom prví traja najrýchlejší boli odmenení Horalkou od nášho sponzora Sedity a víťaznou fotografiou. Tento krát sa to podarilo domácemu jazdcovi Igorovi Danišovi z klubu ŠK Cyklo-Tour Sereď, ktorý si drží výbornú formu. Keďže pred týždňom obsadil prvé miesto v Ostrihome. Druhé miesto obsadil Martin Vrbjár zo Seneckého klubu, ktorý predviedol parádny výkon a o výborné tretie miesto zabojoval Matúš Andel, ktorý minulý týždeň skončil v TOP trojke.

 

 

 

 

Na horskej prémii čakalo jazdcov menšie občerstvenie. Energiu doplnili energetickými tyčinkami, doplnili si bidóny vodou od nášho verného sponzora Lucka a vyrazilo sa ďalej po trase.

 

Cestou sme na trase preteku stretli veľa cyklistov. Je možné, že si chceli vyskúšať trať sami a skrývajú pred nami formu, čo je v týchto dňoch pochopiteľné. :)

 

 

Ďakujem, všetkým jazdcom za to, že si našli čas a pridali sa k nám v 2.ročníku Po trase Sereďmaratónu na testovacie kolá, generálnemu partnerovi Autoprofit za parádne autíčko, ktoré sme mali možnosť testovať počas víkendu a ktoré nad nami dohliadalo a partnerom Sedita a Lucka za energiu. Tešíme sa na ďalšie kolá v treťom ročníku.

 

Držíme palce na preteku. :)

 


Diskusia (0)