Po trase Sereďmaratónu 1/2 | ŠK Cyklo-Tour Sereď

Po trase Sereďmaratónu 1/2

Pridané 6.5.2018. Autor: Lukáš Riha v kategórií: Podujatia
Po trase Sereďmaratónu 1/2

Prvé testovacie kolo je za nami. Pelotón bol zložený z rôznych jazdcov, no najväčšia pozornosť sa upierala na jazdcov z BORA Hansgrohe, ktorí brali prvé umiestnenia.

 

 

 

 

Dva týždne pred štartom preteku ŠKODA Autoprofit Sereďmaratón sa uskutočnilo prvé testovacie kolo Po trase Sereďmaratónu.
"Testovacie kolá sú novinkou, ktorá vznikla minulý rok, ako iniciatíva jazdcov klubu ŠK Cyklo-Tour Sereď k očakávanému preteku. Keďže mal tento tréning pozitívne odozvy,
rozhodli sme sa v tom pokračovať aj tento rok" hovorí Lukáš Riha, marketingový riaditeľ klubu.

 


Krátko pred desiatou sa na stálom mieste na čerpacej stanici Slovnaft v Hlohovci stretli jazdci z okolitých miest, aby si mohli vyskúšať trasu preteku, otestovať svoju kondíciu a zmerať sily so svojou potenciálnou konkurenciou.

 

 

 

 

Počas stúpania na horskú prémiu Havran sa bojovalo o prvé miesta. Najlepšie sa darilo jazdcom z tímu BORA Hansgrohe.
Horalky, ako oficiálne medaile tréningu sa odovzdali najlepším. Prvé miesto patrilo Danielovi Kostkovi, druhé Matúšovi Andelovi a bronzové umiestnenie obsadil Marián Bodina.

 

 

 

Jazdci v balíku svojou disciplinovanou jazdou prešli celý okruh a šťastlivo sa vrátili domov. :) Veľká vďaka patrí aj dámam Aďke, Alenke a Alexandre, ktorá v sprievodnom vozidle prispeli k zvýšenej bezpečnosti počas tréningu a postarali sa o pitný režim na horskej prémii a pekné fotografie.

 

 

 


Ďalšie kolo je pripravené už o týždeň. Viac info nájdete>> TU.

 

 

 


Diskusia (0)