Sezóna 2017 - 2.časť CYKLOKROS | ŠK Cyklo-Tour Sereď

Sezóna 2017 - 2.časť CYKLOKROS

Pridané 22.12.2017. Autor: Lukáš Riha v kategórií: ČLÁNKY
Sezóna 2017 - 2.časť CYKLOKROS

Ani dážď, vietor, zima či sneh neodradili jazdcov klubu bojovať o medaile v ťažkej druhej polovici sezóny zameranej na cyklokros. Bojovať sa oplatilo! Pribudli ďalšie medaile. :)

 

 

 

Po zhrnutí sezóny ROAD panovala v klube rovnaká spokojnosť aj v druhej časti sezóny - v cyklokrose. Nakoľko išlo o niečo nové nechali sme sa prekvapiť, ako do dopadne. "Pozeráme sa na výsledky a máme z toho radsoť. Všetko dopadlo veľmi dobre a všetci sme spokojní. Ťažké poveternostné podmienky si vyžiadali svoju daň, no priniesli do klubu ďalšie cenné kovy," hovorí s úsmevom riaditeľ klubu Dušan Holbík.

 

 

 

 

"Táto oblasť cyklistika bola v klube nová a preto sme nechali jazdcom voľné ruky, aby si vyskúšali aj iný druh cyklistiky. Najlepšie zo všetkých jazdcov klubu si počínal Igor Daniš, ktorý si k svojím životným úspechom pripísal v sérii Slovenského pohára v cyklokrose výborné  celkové 5.miesto," povedal marketingový riaditeľ klubu Lukáš Riha. 

 

 

 

 

"Pozitívne ohlasy sme dostali aj od našich sponzorov, ktorí prisľúbili podporu aj v ďalšej sezóne , čo je pre nás výborná správa. Takže môžme začať s jej plánovaním a prípravou na preteky,"dodal na záver Lukáš Riha.

 

 
Ďakujeme za pekné fotografie jmphoto. :)

 


Diskusia (0)