Cyklokros - Majstrovstvá SR | ŠK Cyklo-Tour Sereď

Cyklokros - Majstrovstvá SR

Pridané 8.12.2017. Autor: Lukáš Riha v kategórií: Podujatia
Cyklokros - Majstrovstvá SR

Posledný pretek v sezóne a zároveň prvý na snehu. :)Máme za sebou posledný pretek nášho klubu v sezóne. Tento krát išlo o Majstrovská Slovenska v Cyklokrose, ktoré sa konali v uliciach mesta Bánovce nad Bebravou. Na štart sa postavilo 185 pretekárov, ktorí si otestovali jazdu na snehu a posledný krát zabojovali o tie najlepšie umiestnenia. Medzi nimi nechýbal ani Igor Daniš, naša jednotka.

Po preteku zhrnul sezónu cyklokrosu nasledovne: "Minulý rok som trochu okoštoval, ako chutí cyklokros a odjazdil pár závodov. Veľmi sa mi to zapáčilo. Tento rok bol môj prvý v ktorom som absolvoval všetky preteky Slovenského pohára v Cyklokrose. Myslím, že tu som doma a tento typ pretekov mi sedí najviac. V ďalšej sezóne sa chcem prioritne orientovať na tento typ pretekov. S umiestnením som spokojný, dnes na majstrovstvách to bolo 6.miesto, trať bola veľmi náročná. No vychutnal som si ju na maximum, dodal s úsmevom na záver Igor. :-)


 

 

S výsledkom klubu je spokojné aj vedenie. "Do Igora sme vkladali všetku nádej a verili sme mu. Keďže to bol jeho prvý ročník veľmi sme na neho netlačili a nechali mu voľné ruky," povedal riaditeľ klubu Dušan Holbík.

 

"Igor je to veľmi dobrý a skúsený cyklista. V celkovom hodnotení skončil na krásnom 5.mieste. Počas 9. pretekov obsadil 3x druhé miesto a 2x tretie, čo je výborný výsledok a pekná reklama pre našich sponzorov, ktorí nás podporujú. Ak sa rozhodne svoju formu kreovať na druhú časť sezóny, hlavne cyklokros, budeme robiť všetko pre to, aby sme mu vytvorili čo najlepšie podmienky, ako aj našim ďalším novým  jazdcom v sezóne 2018," dodal na záver marketingový riaditeľ klubu Lukáš Riha.

 

:-) Gratulujemeee!


Diskusia (0)