Prípravy a novinky Sereďmaratónu | ŠK Cyklo-Tour Sereď

Prípravy a novinky Sereďmaratónu

Pridané 29.4.2017. Autor: Lukáš Riha v kategórií: Podujatia
Prípravy a novinky Sereďmaratónu

Do štartu Sereďmaratónu , jedného z najväčších cyklistických maratónov na Slovensku, zostávajú už len 3 týždne. Poďme sa pozrieť, ako pokračujú prípravy.

 


Test kondičky

 

Novinkou, ktorú pripravili organizátori Sereďmaratónu (ŠK Cyklo-Tour Sereď) pred oficiálnym štartom pre všetkých nadšencov cyklistiky a jazdcov, sú tri testovacie kolá s názvom Po trase Sereďmaratónu.

 

Ako ste sa mohli dočítať v nedávnych článkoch, prvé kolo  sa uskutočnilo pred 5 týždňami a druhé pred  2. Tretie kolo je pripravené na budúci víkend, 2 týždne pred oficiálnym štartom. „Predbežný termín posledného testovacieho kola Po trase Sereďmaratónu 3/3 je naplánované na 7.5.2017. V prípade nepriaznivého počasia sa presunie na pondelok 8.5.2017. Bližšie informácie dáme na Facebooku klubu . Oficiálny štart bude tento raz o 10:00hod na čerpacej stanici Slovnaft pri Jašteri v Hlohovci“ informoval riaditeľ klubu ŠK Cyklo-Tour Sereď Dušan Holbík. „Ako sme sľúbili, pre cyklistov 3/3 kola sú pripravené 2 novinky“ doplnil.

 

Diane okolo preteku

 

Tento rok sa vedenie klubu posilnilo o ďalších nových ľudí. Medzi nimi je aj Lukáš Riha, marketingový riaditeľ klubu. „Na príprave Sereďmaratónu pracujeme každý deň. Vylepšujeme, upravujeme, dopĺňame nové veci. Veľmi nás teší a sme vďační, že nás oslovujú noví ľudia a sponzori, ktorí chcú taktiež pomôcť. Tombola bude preto ešte bohatšia. Pripravené sú v nej hodnotné ceny. Chceme, aby malo z preteku čo najviac ľudí radosť,“ zhrnul aktuálne dianie Lukáš.

 

Training Camp

 

Ani jazdci klubu ŠK Cyklo-Tour Sereď nenechávajú nič na náhodu a tvrdo na cyklomaratón trénujú. „Počas predĺženého májového víkendu, 6.-8.mája, je pre jazdcov pripravený okrem testovacieho kola 3/3 aj TRAINING CAMP v Piešťanoch, ktorým nás podporil Hotel Park Avenue“ informoval Lukáš.

 

Čas štartu sa posunul

 

Cyklisti budú prechádzať cez 2 železničné priecestia v obci Alekšince a v meste Hlohovec. Štart pretekov sme posunuli z 10:00 na 10:30hod vzhľadom ku grafikonu vlakovej dopravy, takže by k obmedzeniu nemalo prísť.  Napriek tomu prosíme pretekárov o zvýšenú pozornosť.

 

2x štartovné zdarma

 

Jednou z noviniek je, že: „Zo všetkých cyklistov, ktorí sa zaregistrujú a zaplatia štartovné do 14.mája, vyberieme dvoch v LIVE žrebovaní na našej Facebook stránke, ktorým štartovné vrátime“ doplnil Dušan na záver.

 


Diskusia (0)